Ліцей с. Гущинці Іванівської сільської ради Вінницької області

Головна » Новини

Новини

                       

 

 

ОТРИМАННЯ СВІДОЦТВ ПРО БАЗОВУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ

І знову в Гущинецькому ліцеї урочистості: отримали свідоцтва про здобуття базової середньої освіти 37 учнів 9-их класів! Гімн України, хвилина мовчання за загиблими у страшній війні, вітання вчителям, батькам і обов"язкова подяка Збройним силам України, які дали змогу провести цей захід. Дев"ятикласники, їх батьки, гості, вчителі знову долучилися до акції "Замість квітів - донат на ЗСУ" і протягом лінійки зібрали 7000 грн. Дякуємо всім і кожному!
А ще- учні висадили троянди на облаштовану минулого року Алею Перемоги! І ми переможемо! А дітям - миру і здійснення мрій!
    
11.06.2024 | Aдмін | Читати далі

В ліцеї с.Гущинці вшанували пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Росії.

Страшна трагедія! Глибокий сум, сльози і скорбота. В пам"ять про діточок наші учні висаджували квіти, виготовляли і розвішували паперових ангелочків. Ми віримо в перемогу і віримо, що обов"язково повернуться додому живими всі діти, яких вкрала у нас росія!  Ніколи не забудемо! Слава Україні!

  

05.06.2024 | Aдмін | Читати далі

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ.

1 червня в Україні традиційно відзначають  - День захисту дітей. В нашій країні, на жаль, війна поставила під приціл права дітей, їх безтурботне дитинство і, навіть, саме життя. Однак, ми твердо віримо і знаємо, що повернеться мир і радість у нашу багатостраждальну Батьківщину. Наші захисники відстоять волю і незалежність країни, а дітям подарують щасливе мирне майбутнє!

  

05.06.2024 | Aдмін | Читати далі

30.05.24 р. ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

 Всі збуджені та схвильовані: і старшокласники, і малюки, і випускники, і першокласники, і вчителі, і батьки. Все урочисто, але стримано, бо в країні - війна. По цій причині  учні долучились до всеукраїнської акції "Замість квітів - донат на ЗСУ", і  завдяки благодійним внескам дітей, батьків, вчителів і гостей під час свята було зібрано 14 300 грн  для потреб ЗСУ. Дякуємо всім і кожному!Разом до Перемоги!!!
СЛАВА  УКРАЇНІ!
 
31.05.2024 | Aдмін | Читати далі

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Українська вишиванка полонила весь світ своєю оригінальністю і красою. А для нас -це невід'ємна частина душі, життя, існування. Саме такі національні обереги врятують Україну від нечисті! Про це говорили дітям в ліцеї с.Гущинці в День Вишиванки. Вони- майбутнє вільної країни. Слава Україні!

 

17.05.2024 | Aдмін | Читати далі

Урочисте нагородження учнів і вчителів закладу

🌺🌺🌺03.05.2024р в ліцеї с.Гущинці відбулось урочисте нагородження учнів і вчителів закладу за результатами  участі в програмі відділу освіти, культури, молоді та спорту Іванівської  сільської ради "Творчий педагог-успішний учень", яка реалізується в громаді  за підтримки сільського голови Михайла Кулика. Грамоти і грошові премії вручав начальник відділу освіти  Клімішин Микола Миколайович, який тепло привітав нагороджених.  Ми дякуємо сільському голові і Миколі Миколайовичу за відзначення досягнень дітей і вчителів, теж вітаємо всіх, хто отримав премії, пишаємося  здобутками і призовими місцями, які є нашим внеском у Велику Перемогу! Слава Україні!

 

 

03.05.2024 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7
Всього новин: 42