Новини
ВІТАЄМО НАШИХ СОКОЛІВ З ПЕРЕМОГОЮ!!!
![](../../../../../../media/111(2).jpg)
![](../../../../../../media/222(1).jpg)
![](../../../../../../media/113.jpg)
![](../../../../../../media/114.jpg)
ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКІЛЬНА ЛІГА QUIZ ДІТИ
![](../../../../../../media/20.jpg)
![](../../../../../../media/21.jpg)
ТРЕНІНГ "Навчання та зцілення під час кризи"
17 квітня 2024 року в ліцеї с.Гущинці практичним психологом Крот В.Б. проведений психологічний тренінг "Навчання та зцілення під час кризи". Війна перевернула наш світ з ніг на голову, принесла не тільки руйнування і фізичні каліцтва, а й величезні психологічні травми, тривожність і стрес. Останнє особливо стосується дітей, і тому потрібно прикладати максимум зусиль для подолання і зменшення цієї стресо- тривожної ситуації. Цьому і навчали на тренінгу. Віримо, скоро все зміниться і наші діти житимуть в спокійній мирній країні.
ЗНАЙ НАШИХ!
![](../../../../../../media/016.jpg)
ВЕСНЯНА ТОЛОКА
🍀🌺Весна асоціюється не тільки з теплом і цвітінням, але й з прибиранням, облаштуванням, впорядкуванням. Така велика ВЕСНЯНА ТОЛОКА проходить і в ліцеї с.Гущинці. Прибирання території закладу, впорядкування дендрологічної зони і квітників, висаджування дерев, в тому числі фруктових та багато іншого. Роботи дуже багато і до неї долучалися всі учні, вчителі і працівники ліцею. Зате яка ж краса і чистота навколо! Дещо втрутилась погода, але дощику ми раді, -теж оновив і обмив рясненько, і стало все зеленіше і краще. Так і наша країна вся розквітне після Перемоги. Слава УКРАЇНІ! 🌼🌸🌺🌹🌷
Призери ІІІ етапу районних змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські ліги" з волейболу
🥉🏆🥉🏆🥉ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ ІІІ етапу районних змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські ліги" з волейболу - команду хлопців ліцею с.ГУЩИНЦІ! Змагання проходили 10 квітня 2024 року в м.Козятин серед п"яти команд ЗЗСО територіальних громад Хмільницького району. Команда ліцею виборола ІІІ почесне місце (бронзу).