Ліцей с. Гущинці Іванівської сільської ради Вінницької області

Головна » Позакласна робота

Позакласна робота

 

 Шкільна інклюзивно-ресурсна кімната

Завершився процес реалізації проєкту «Особливим дітям - особливі умови». Створення інклюзивно-ресурсної кімнати у Гущинецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Іванівської сільської ради за фінансової підтримки МХП у межах Всеукраїнського конкурсу мікрогрантів для розвитку громад «Час діяти, Україно!», оголошеного Благодійним фондом «МХП-Громаді» та активної участі Іванівської громади.

У листопаді розпочалося функціонування ресурсної кімнати для дітей з ООП. Це подія, яку ми з нетерпінням чекали та готували все необхідне.

Школа – місце, де діти проживають найцікавіші роки свого життя, розвиваються і ростуть, змінюються і змінюють світ навколо себе.

Ми хочемо, щоб перед нашими дітьми були відкриті двері до сучасного світу, щоб вони росли здоровими, щасливими та впевненими у собі. Створення ресурсної кімнати – це крок у майбутнє, унікальна можливість для саморозвитку та самореалізації учнів.

Ресурсна кімната - це спеціально організований простір для розвитку людини та гармонізації її психоемоційного стану. Ресурсна кімната є невід’ємною частиною інклюзивної освіти в нашому закладі і є пріорітетом Нової української школи. Її відвідування буде корисним для усіх дітей, але особливо для дітей з особливими освітніми потребами. Вона дає можливість цим дітям займатися по індивідуальному навчальному плану розвитку з корекційними педагогами. Тут дитина отримує корекційні послуги, які наддадуть їй можливість в майбутньому почувати себе більш адаптованими в світі. Тут є навчальна та ігрова зони, місце для індивідуальних і групових занять, зони сенсорної інтеграції.

Реалізація проєкту стала можливою, дякуючи сприянню і підтримці тих людей, кому небайдужа доля дітей, а саме: БФ «МХП-Громаді», ПрАТ «Зернопродукт МХП», ТОВ «Гущинецьке К», Іванівській сільській раді.

Загальна вартість проєкту складає 85 047грн., з них інвестиція від БО «БФ «МХП – ГРОМАДІ» - 39 584грн., участь колективу Гущинецької ЗОШ І-ІІІст. та батьківського комітету - 5 000грн., кошти ТОВ «Гущинецьке К» - біля 20 000грн., кошти бюджету Іванівської сільської ради - 20 463 грн.

Ми з нетерпінням чекали, щоб наша кімната затишку, комфорту і натхнення швидко наповнилась дитячими голосами.

Цей день став ще однією сторінкою книги шкільного життя.

Відвідали ресурсну кімнату наші інвестори: Броварник Сергій Вікторович, регіональний директор Калинівського виробничого підрозділу ПрАТ «Зернопродукт МХП» та фахівець з соціальних проєктів БО «БФ «МХП – Громаді» Богдана Деркач. Вони були приємно вражені облаштуванням кімнати. Кошти витрачені адресно та недаремно. У кімнаті є все необхідне, аби заняття з дітьми проходили цікаво та змістовно.

Ми щиро вдячні усім, хто допомагав нам.

Бажаємо, щоб кожне відвідування ресурсної кімнати приносило дітям, батькам, педагогам тільки радість і задоволення від навчання та роботи.

А адміністрація закладу і вчителі зроблять усе необхідне, аби діти під час навчання почувалися комфортно, були повноцінними членами шкільної родини, а в подальшому – були підготовлені до більш самостійного життя. 

 

          

 

  

 

 

 

День Збройних сил України-це свято вшанування тих, кому ми завдячуєм мирним спокоєм, можливістю не здригатися від неприродних звуків, не боятись за дітей, які бавляться на вулиці. Честь і хвала нашим доблесним військовослужбовцям! Саме їм були присвячені ''Уроки звитяги'' і тематичні ''Інформстрічки мужності'', проведені напередодні свята для учнів Гущинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Підвищена цікавість дітей до заходів пояснювалась тим, що багато батьків і навіть дідусів наших школярів в даний час несуть службу на бойовому посту в військових частинах с.Гущинці, м.Калинівка і навіть в зоні бойових дій. Побажаємо всім здоров'я і мирного неба!

 
 Акція " Монетки дітям"   

 

     В Гущинецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів постійно проводяться благодійні акції. В одній з них, "Монетки дітям", організованій Національним банком України та Благодійним фондом "Таблеточки" за підтримки Міністерства освіти і науки України, колектив брав участь з 1 вересня 2021 року.  

   Діти і дорослі збирали монети номіналом 25 копійок, які вже вилучені з обігу, але ще залишились у людей вдома. Школярі сприйняли цю акцію, як своєрідну гру, однак, вона мала високу благодійну мету: у простий і веселий спосіб діти та дорості зібрали кошти на допомогу онкохворим дітям. 

     Всього учні і працівники зібрали монети на суму 342 гривні. Ми всі щиро віримо, що наша допомога буде дієвою! Хай всі діти на землі будуть здорові! І всім людям зичимо здоров'я!       

         

 
        Знову лунає перший дзвоник в Гущинецькій школі. Для першокласників він звучить вперше, а для учнів 11 класу востаннє. Однак, сподіваємося, що для всіх він подарує успішний, щасливий навчальний рік, з новими успіхами, перемогами і здобутками!                                    В добру путь!

 

        Проєкт «Особливим дітям - особливі умови». 

Створення

 інклюзивно-ресурсної кімнати у Гущинецькій загальноосвітній

 школі І-ІІІ ступенів Іванівської сільської ради»,

що здобув перемогу у цьогорічному Всеукраїнському конкурсі

 мікрогрантівякий реалізує Благодійний фонд 

"МХП - Громаді на територіях присутності  підприємств 

агрохолдингу МХП на стадії завершення.

 Нагадуємо, що загальна вартість проєкту складає 85 047грн. З нихкошти БФ «МХП-Громаді» в сумі 39 584,00грн. вже перераховано постачальнику обладнання для інклюзивної освіти. Іванівською сільською радою також проплачено меблі для облаштування робочої зони педагога, парти та стільці для облаштування зони індивідуальних та групових занять дітей з ООП, дитячої стінки «Сонечко» на загальну суму 20 463грн. До кінця терміну реалізації проекту (30.09.2021р.) керівництво ТОВ «Гущинецьке К» обіцяє придбати сучасний ноутбук, БФП кольорового друку, комп’ютерну мишку та сумку для ноутбука загальною сумою біля 20 000грн.

Станом на сьогодні працівники школи завершують капітальний ремонт та підготовку приміщення інклюзивно-ресурсної кімнати.

 

 

       

  

Час діяти наставНарешті  названі проєкти, які здобули перемогу у цьогорічному Всеукраїнському конкурсі мікрогрантів «Час діятиУкраїно!». Загалом, цього року Благодійний фонд «МХП – Громаді» надасть фінансову підтримку на реалізацію 93 ініціатив з 12 областей України. У Вінницькій області це – 24 проєкти.

Перемогу отримав і проєкт «Особливим дітям - особливі умови». Створення інклюзивно-ресурсної кімнати у Гущинецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Іванівської сільської ради.

Загальна вартість проєкту складає 85 047грн.

З них: кошти БФ «МХП-Громаді» в сумі 39 584,00грн., які будуть залучені в рамках конкурсу мікро-грантів будуть використанні для придбання м’яких модульних конструкцій, навчально-методичних засобів для облаштування інклюзивно-ресурсної кімнати в Гущинецькій ЗОШ І-ІІІст. Іванівської сільської ради Вінницької області.

Участь колективу Гущинецької ЗОШ І-ІІІст. у реалізації проекту анонсована у проведені капітального ремонту та підготовці приміщення інклюзивно-ресурсної кімнати. Орієнтовна вартість робіт – 5 000грн.

За кошти ТОВ «Гущинецьке К» буде придбано ноутбук Asus M509BA-EJ022, БФП кольорового друку Epson L3150, комп’ютерну мишку та сумку для ноутбука загальною сумою біля 20000тис.грн.

За кошти бюджету Іванівської сільської ради буде придбано меблі для обладнання робочої зони педагога, парти та стільці для облаштування зони індивідуальних та групових занять дітей з ООП, стінки дитячої «Сонечко» на загальну суму 20 463грн.

 

 

Традиційно 1-го грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом, однією із страшних хвороб, яку ''подарувало'' людству ХХст. Однак, в цивілізованому суспільстві слід проводити постійну роботу щодо запобігання новим випадкам інфікування, а головне- уникнення соціальної ізоляції особи з діагнозом ВІЛ/СНІД внаслідок стигми і дискримінації. В напрямку формування толерантного ставлення до віл-позитивних людей і профілактики випадків захворювання пройшли заходи в Гущинецькій ЗОШ І-ІІІ ст 1 грудня. В кожному класі проведені тематичні кл години, в бібліотеці облаштовано виставку ''СНІДУ-ні!'', складений тематичний КВІЛТ, а також проведений велнес-тренінг, на якому учні 6-го класу розмальовували карту України без СНІДу. День видався змістовним і цікавим.

 


               

 

Страшна трагедія українського народу 1932-33 років. Мор від голоду! Про таке важко навіть говорити, не те що пережити. Але пам'ятати ми зобов'язані, якщо ми сильна нація, якщо ми хочемо, щоб ніколи не повторювались подібні страхіття, щоб ніхто не чинив геноциду проти рідного народу! Ми повинні розказувати кожному поколінню, щоб не переривати ланцюг історичної пам'яті і формувати в них жалобну шану до всіх замордованих.   

                                                      

 

                Саме в такому ключі пройшли заходи, присвячені Голодомору України 1933-32 рр. для учнів Гущинецької ЗОШ І-ІІІ ст. І тематична виставка, і захист дослідницьких робіт "Мор в Україні 32-33рр" старшокласниками, і запалення Свічки Пам'яті, і тематичні години спілкування в кожному класі сприяли вихованню в дітей любові до рідної країни, нетерпіння до її ворогів і бажання зробити її кращою. І хоча умови протиепідемічного режиму внесли суттєві корективи до чисельності учасників і форм проведення заходів, однак патріотичного духу це не зменшило ні в кого.

 


 

 #ВИШИВАНКА2020-
Твій
генетичний
код
 
 
  
 
 
  

 

 

 

 🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿 🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿

 

 
🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿 🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿
В історії кожної країни є драматичні, складні періоди та сумні події. Однак, справжньою трагедією для будь-якого народу є депортація, злочинні дії влади з порушення прав громадян, знищення культури, національних традицій, дискримінація на рідній землі, що призводить до великої кількості жертв і загибелі людей.
Саме такий ГЕНОЦИД пережив багатостраждальний кримськотатарський народ!
Без болю в серці, жалоби за померлими, загиблими, закатованими, людьми з понівеченими долями, не можна згадувати ці трагічні сторінки історії. ЇХ НЕ МОЖНА ЗАБУВАТИ! Задля прийдешніх поколінь, задля майбутнього!
Саме тому, згідно з Указом Презедента України від 14.04.1994 р та Указом в.о. Президента України від 16.05.2014 р, 18 ТРАВНЯ відзначається як
ДЕНЬ СКОРБОТИ І ПАМ'ЯТІ жертв депортації кримськотатарського народу та ДЕНЬ БОРОТЬБИ за права  кримськотатарського народу.
 
 
☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️
Художній фільм"Хайтарма"(2013р) 
українського і кримськотатарського режисера Ахтема Сеїтаблаєва про примусову депортацію кримськотатарського народу з їх історичної батьківщини- Криму.
 
☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️
 
 
 

💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫

 
 
Фільм ''ЧУЖА МОЛИТВА''
(2017 р) українського і кримськотатарського режисера Ахтема Сеїтаблаєва про пронизливу історію кримської татарки, яка готова віддати своє життя заради спасіння 88 єврейських дітей від знищення під час німецької окупації Криму.
🍂🍂🍁🍁🍂🍂🍁🍁🍂🍂🍁🍁🍂🍂🍁🍁🍂🍂🍁🍁🍂
 
 
 

 

Герої фільмів змальовані з реальних людей.
Всі вони МУЧЕНИКИ І ПРАВЕДНИКИ.
І саме такі рятують світ! Помолимося за них!

💒 💒 💒 💒 💒 💒💒 💒 💒 💒 💒 💒💒 💒 💒 💒 💒 💒💒 💒 💒 💒 💒 


 

 

 

     

 Приєднуйся до

європейців!

Бо це круто! 

 
 
16 травня 2020 року відзначається День Європи в Україні!
До Євросоюзу, який був утворений в 1993 році, на сьогоднішній день входить 28 європейських держав з населенням понад 500 млн осіб!
Валовий внутрішній продукт становить понад 17 триліонів доларів!
Кожна держава в ЄС сама вирішує питання освіти, податків і прав громадян.
Однак, спільним для всіх європейських країн є прагнення свободи, безпеки, поваги і толерантності!
До Дня Європи в Гущинецькій ЗОШ І-ІІІ ст в кожному класі були проведені тематичні онлайн години з переглядом презентацій і інформаційних матеріалів.
Учні 9, 10 класів долучилися до участі в онлайн- квізі ''Відгадай країну ЄС'', який проводився 15.05.2020 р Представництвом Євросоюзу в Україні.
Хочемо відмітити  активних учасників онлайн-вікторини, які показали чудові знання та отримали високі бали:
Моклюк Дарина, Габрова ЛІлія, Шестакова Ольга, Кисляк Аліна, Яцків Діана.
 
Інформаційні матеріали для відзначення Дня Європи:
1. Утворення ЄС
https://youtu.be/UJhr4iZlW5g 
 
 
2. Як влаштований Європейський Союз
 
 
https://youtu.be/OsIv5qeSlYY
 
   3. Дітям Про Європу
  
 
 https://youtu.be/pr_zmkwLaHM

 

 

 Художній фільм "Хайтарма"

 

 

 

 

 

   

🌸
''Перемога, свята Перемога!
Свято миру, свободи й весни!''
СЛАВНИХ  75  РОКІВ!
 
8 травня- День пам'яті і примирення.
9 травня- День Перемоги над нацизмом в другій світовій війні
 
 
В цей день цвітуть салюти 
І чути дзвін пісень.  
Не дай нам, Бог, забути,
Який сьогодні день!
 
 
Адміністрація і педколектив Гущинецької ЗОШ І-ІІІст
вітає всіх учнів, їх батьків і громадськість з великим святомДНЕМ  ПЕРЕМОГИ! 
Бажаємо здоров'я, мирного неба, дитячого сміху і любові! 
Хай  довгоочікуваний мир прийде в нашу рідну країну! Щоб ніколи не плакали матері і не сиротіли діти! 
Мир на землі- мир в душі і серці!
З  СВЯТОМ!🌸
    

 

Колектив Гущинецької ЗОШ І-ІІІ ст вітає всіх з Міжнародним Днем Землі! Враховуючи умови карантину, учні і вчителі вирішили відзначити цей день тим, що під час виконання письмових завдань дистанційного навчання, школярі намалюють в зошиті  біля роботи з кожного предмету квіточку або листочок! А планеті Земля ми бажаємо здоров'я, миру і любові її мешканців, які берегли  б і  доглядали, а не знищували красу і багатства своєї Праматері!